Kalkulator wartości auta

Pierwszą czynnością jaką zawsze podejmujemy przed zakupem auta od klienta, jest dokładne określenie wartości pojazdu. O ile auto nie nadaje się już tylko na złom lub na części, oględzinom poddajemy wszystkie podzespoły pojazdu, stan lakieru ( miernik ), weryfikujemy czy wszystkie szyby są fabryczne. Przegląd auta może być przeprowadzony za zgodą własciciela na stacji diagnostyki samochodowej.

Kolejnym etapem wyceny "z natury" może być i zwykle jest jazda próbna. Oczywiście o ile autko jest sprawne do jazdy. Polegając na własnym doświadczeniu i wiedzy eksperckiej specjalistów od skupowania aut określamy wartość i proponujemy cenę którą klient, sprzedający może wymienić bezpośrednio na gotówkę. 

Zanim jednak zadzwonicie Państwo do nas by umówić spotkanie, można na udostępnionym poniżej kalkulatorze wartości samochodów używanych przeliczyć natychmiast orientacyjną wartość oferowanego nam auta. Kalkulator on-line uwzględnia takie cechy pojazdu, które bezpośrednio mogą obniżać lub podwyższać jego cenę/wartość. Na tę mają wpływ przede wszystkim kilometrarz- przebieg pojazdu, to czy uczestniczył w stłuczce lub wypadku i jaki procent uszczerbku można przypisać do wartości, markę - różne modele szybciej lub wolniej tracą na wartości. Stary Opel to zupełnie inna kwestia finansowa niż stara Honda lub Mitsubishi. 

Rozpocznij wycenę auta od wpisania jego początkowej, fabrycznej wartości i wybierz kolejne opcje. Za każdym razem cena/wartość skupowa będzie korygowana. Po wybraniu ostatniej opcji otrzymujemy wynik kalkulacji ceny samochodu. Jest to jednak jedynie poglądowa wartość i tak jak to jest opisane w dodatkach nie stanowi ona naszej oferty. 

Jeśli twoje auto..

Jeśli twoje auto ma znikomą wartość możesz rozważyć przekazanie go do kasacji, zezłomowanie. 

Kalkulator ceny auta w skupie

Podaj wartość nowego auta (fabryczna cena):


Wybierz stopień zużycia ze względu na przebieg ( w tys. km )


Wybierz opcję uszkodzenia powypadkowe:


Wybierz markę pojazdu:Szacowana cena pojazdu przez skup aut to :Uwaga! Podana kalkulacja ceny pojazdu jest wyłącznie poglądowa ( nie stanowi oferty w rozumieniu prawa handlowego ). Każde auto jest wyceniane indywidualnie.


ROB CAR Poznań

tel. 505-020-020

Prześlij ofertę 

Prześlij zdjęcia